Strona główna

Z Gloria Victis Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Witaj na Oficjalnej Gloria Victis Wiki!

Najbardziej wszechstronne źródło informacji o Gloria Victis od Graczy, dla Graczy

Obecnie mamy 430 stron (142 artykułów).

Pomóż nam tworzyć nowe artykuły lub ulepszyć już istniejące.

Czym jest Gloria Victis?

Gloria Victis to gra MMORPG osadzona w średniowiecznym świecie z elementami low fantasy. Głównym założeniem projektu jest realizm. Świat gry to alternatywna wizja Europy i Bliskiego Wschodu między X a XV wiekiem, z analogicznymi dla tego okresu nacjami. Tym, co tak bardzo odróżnia nas od projektów tworzonych przez duże studia, jest duch zespołu. Gloria Victis opiera się na naszej frustracji i pasji – frustracji spowodowanej brakiem gry o średniowiecznej tematyce, innowacyjnej i wartej poświęcenia przez gracza czasu oraz pasji do okresu średniowiecza. Dlatego nie kierujemy się celami finansowymi, a dążeniem do stworzenia gry, która naprawdę należy do graczy.

Media
Gloria Victis
Twitter

Filmy
Społeczność

Aby napisać nowy artykuł, wpisz jego tytuł poniżej.


  • Rejestracja
    • Zarejestruj się i dołącz do naszej Społeczności, klikając tutaj.
  • Dodawanie treści
    • Jeżeli chcesz dodać treść na wiki, możesz skorzystać z okna powyżej i zacząć tworzyć własny artykuł na wiki. Pamiętaj, że możesz skorzystać z kodu źródłowego innego artykułu, aby nauczyć się tworzyć własne artykuły.
    • Nie czujesz się na siłach i nie chcesz tworzyć całych artykułów, możesz edytować inne artykuły, poprawiać błędy ortograficzne oraz niedziałające linki.